Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-29, 21:09   #313
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

a miałam się pytać jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania? bo ja tylko cycem usypiam ale niedługo o jak będzie jadł w dzień inne posiłki to nie będzie umiał zasnąć. Dzisiaj próbowałam z tetrą na buzi ale się nie udało
doczytalam.. no wiec ja w dzien usyppiam Zuzie w wozku.. niejest to samodzielne zasypianie ( chodziaz jak jest padnieta bardzo to poloze ja na lozku/ w lozeczku smoczek i pielucha kolo buzi i spi zaraz) wiec przerabiamy bujanie i trzasanie :P ale to z reguły 2 min i mloda odlatuje
Cytat:
Napisane przez karolajn1987 Pokaż wiadomość
A co do obrotow to moja ma 5 miesięcy i obraca sie tylko z pleców na brzuch, odwrotnie nie. Niedawno zaczęła się podpierac na wyprostowanych rekach.
Dużo zależy od lezenia na brzuchu, tak jak wam na fejsie pokazywalam malucha mojej kolezanki.
Maly ma 4 mc i juz staje na dloniach i stopach. Na brzuchu lezy od urodzenia i tak spi i jeździ w wozku

A my chyba witamy skoka i lęk separacyjny

Wysłane z mojego GT-I9300
Zuzia jak lezy na brzuchu to glowe w podloze Dup ke do gory i nogami idzie do przodu i ryje nosem przez 5 cm :P

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
no i sie poplakalam po raz kolejny przy listach do M.

Wysyłane z mojego GT-S5369 za pomocą Tapatalk 2
ja tez ogladam ale bez wzruszen.. to przez to piwko ;P
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora