Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 20:13   #1542
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez tajga1 Pokaż wiadomość
A to nie wiedziałam... A jeśli chodzi o Alicje to zgadzam się w 100%, że dzieci o tym imieniu są rewelka, bo moja coreczka też ma tak na imię.
A piweczka ... a i o wszem piję i mogę, bo nie karmię od jakiegoś czasu
Natomiast niestety nie mam na stanie ale winko mogę walnąc.... ......................... ......................... .................. Zwłaszcza, że mam cosmelanowego doła

Może to Wam się wydać śmieszne, bo dziś dopiero 4 dzień ciaprania sie cosm2, ale aż płakać mi się chce Wszystko piecze, gęba wyglada jakbym sobie oblała ją wrzątkiem, to co wychodzi spod wiszących skór co ma być nową moją skórą jest nadal usiane zaskórnikami, a skóra pod spodem wcale nie jest delikatna....tylko gruba jak zawsze
Do tego już 4-ty dzien siedzę w domu z córka praktycznie sama, bo TZ w Zakopcu pracuje. Nie wychodze do ludzi, bo jak tu się pokazać z twarzą POKEMONA
ehhhh....... tylko mnie nie zlinczujcie....wiem, że będzie lepiej i że musze być cierpliwa, ale jakoś dziś nie mam na to nerwów
nie doluj sie,zobacz !!!!!!!Jestes w najlepszym towarzystwie,my wszystkie przez to przeszlysmy,A to nawet 3x.A warto sie pomeczyc,naprawde.Maziaj tylko grubo cosmelanem i bedzie dobrze
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora