Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-29, 12:50   #2332
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Myślę, że ta informacja zainteresuję większość z Was. Otóż tzw. "dożywotnia gwarancja" na pędzle EDM, o której nieraz tu mówiłyśmy w istocie jest tylko 90 dniową gwarancją.

Jako że mój flat top się w ostatnim tygodniu rozleciał, to porobiłam mu fotki i napisałam do EDM. Pomijam, że długo ze sobą korespondowaliśmy, bo mają jakiś nowy system obsługi klienta i w pewnym monecie dostałam jakąś bzdurną odpowiedź, za którą już w kolejnym mailu przepraszali. Jako że mojego flat topa zamawiałam w lipcu zeszłego roku, zostałam właśnie poinformowana że nie refundują ani nie wysyłają ponownie akcesoriów zakupionych w okresie dłuższym niż 90 dni, za co mnie serdecznie przepraszają bla, bla, bla.
Tak więc idę edytować pierwszy post - dożywotniej gwarancji na pędzle z EDM nie ma.

Ponadto jeżeli ktoś kupował swoje pędzle np. na Allegro i chciałby złożyć reklamację na rozwalony pędzel, może mieć problem, o ile oczywiście sprzedawca z Allegro nie zechce współpracować. Trzeba bowiem przy reklamacji podać numer zamówienia, a zna go tylko osoba kupująca bezpośrednio ze strony EDM.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora