Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-26, 19:07   #2761
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Lapielq mnie MF lasting nie pasuje za to chyba wrócę do RevlonuJa też znalazłam fajny kremik do rączek SVR ale kosztuje 38 złbez jaj nie dam tyle za taki kremik
Jak to wyjdą plamy na gębie jak się opala ciałoco prawda ja się nie lubię opalać ale całego ciała nie będę filtrować bo nie nawidzę się lepić

Miszelka dać Ci ten mój adresik?Teraz to już chyba ale moze na przyszłość

Cati nie stresuj się tak tym imieniemJedz truskaweczki i sie dobrze odżywaj

Dziewczynki piękne i młode podpowiedzcie mi gdzie ja ten pigma dostanę?

A co myślicie o tuszu Deborah Volume&Curl?Wyczytałam że cudny
No daj,daj i przypomnij mi jaka Ty masz cerę(typ)....Pigmanorm w niemczech jest na recepte polską..lub bez jak sie trafi na fajnego aptekarza zaraz poczytam o tuszu i napisałam do takiego goscia i spytalam czy moze zalatwic(bo nie ma na aukcjach)ten Nivea Beaute Volume Nanodefinition (Dodający objętości tusz do rzęs)-to jesli powie ze tak ..napisze Wam i mozemy pozamawiac bo on grosze kosztuje a musze sprawdzic hi hi miałam byc grzeczna aleście mi narobiły chęci na truskawki

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cati ..Wiktoria brzmi królewsko..będziemy miały na forum małą księzniczkęGłowa do góry..Skarbie..urodzisz i tak Cie tu wycosmelanimy ze tamte laski wymiękną..o..jaka ja cool jestem
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora