Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-25, 06:32   #4255
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Słuchajcie, ja mam jeszcze takie jedno pytanie. Co prawda nie związane już z dekoloryzacją, ale nie chcę zakładać nowego wątku, a Wy tutaj odpowiadacie najszybciej, a mi na czasie zależy. No więc ostatnio farbowałam włosy (na ten brązowy, co z rudego go robiłam) 31 października. Umówiłam się z ciocią na jutro, że mi pofarbuje znowu na brąz, bo tamten się spiera do rudego znowu , zrobiłam nawet próbę uczuleniową. Ale teraz zaczęłam się denerwować... A co jak mi zaczną wypadać włosy od za częstego farbowania? Jak się poniszczą? Kupiłam tą farbę ze Schwarzkopfa z wyciągiem z liczi i białej herbaty... Myślicie, że powinnam jeszcze poczekać z farbowaniem i nałożyć farbę przed świętami, jak będę u mamy w Irlandii (ok 21-22 grudnia)? I jeśli tak to dwa kolejne pytania- 1. Skoro robiłam próbę uczuleniową to musiałam otworzyć krem koloryzujący. Czy ta farba może w ten sposób tyle przeleżeć czy musiałabym kupić drugą? 2. Co się stanie z tą farbą w samolocie? Można ją przewozić? Czy pod ciśnieniem wybuchnie czy coś? Prrroszę o odpowiedzi.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora