Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwny problem z paznokciami, powocy:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-24, 14:09   #1
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010

Dziwny problem z paznokciami, powocy:(


Dziewczyny, pomóżcie, doradźcie, cokolwiek, bo sama już nie wiem co zrobić.

Zawsze miałam wyjątkowo twarde i mocne paznokcie. Rosły szybko , nie łamały się, nie było problemu z zapuszczeniem ich do naprawdę sporej długości. Wiadomo, bywały okresy, kiedy ich kondycja spadała, ale zawsze starałam się o nie dbać, stosowałam odżywki, co jakiś czas okresowo wcierałam olejek rycynowy. Jednak kilka dni temu zauważyłam coś bardzo dziwnego. Niemal z dnia na dzień moje paznokcie u jednej ręki zrobił się... po prostu rozmiękłe. Mogę je wyginać we wszystkie strony, pod naciskiem czegoś twardego po prostu zginają się do środka. Kiedy dotknę płytki , czuję na palcu uczucie, takie, jakby w ogóle nie było na nim paznokcia, który go chroni. Wybieram się do dermatologa, ale niestety dopiero za parę dni, jestem teraz w trakcie sesji i wiadomo jak jest z czasem Jakiś tydzień przed zanim zauważyłam te objawy, kupiłam sobie olejek rycynowy i znowu zaczęłam go wcierać w płytkę. Czy to może mieć wpływ, możliwe, że olejek zamiast je wzmocnić, zadziałał odwrotnie?

Dziewczyny powiedzcie, czy któraś z Was miała może kiedyś podobny problem?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując