Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wąsik u dziewczyny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-27, 13:17   #2
angelika00131
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: wąsik u dziewczyny

Probowalam usuwać włoski nad wargą pensetą, ale niestety moja skora jest tam zbyt wrazliwa i z oczu ciekna mi łzy Więc sprobowalam kremu do depilacji, kosztuje ok 15zł i działa Trzeba tylko wybrac krem do depilacji do skóry wrażliwej, nie wiem czy są takie przezaczone specjalnie do skory twarzy. I wazne zeby to skore potem dobrze nawilżyc, bo jest podrazniona i jak sie nie nawilzy to robi sie strasznie sucha co widac. Ja robie to wieczorem, wystarczy kilka minut potrzymac krem, nie trzeba dlugo bo te wloski sa cienkie. Mi wystarcza ze trzy minutki. A potem gruba warstwa tłustego kremiku (polecam taki malutki rózowy z oriflame'u, jako jedyny nie szczypie mnie nawet gdy mam bardzo podrazniona skore) i na drugi dzen wszystko jest ladnie
Jednak ta metode wyprobowalam sama i nie moge miec pewności jak zadziała na twoja skore Dlatego lepiej nie rob tego po raz pierwszy przed jakims wyjsciem waznym bo chyba moga byc zaczerwienienia. I PAMIETAJ O NATŁUSZCZENIU SKÓRY PO ZABIEGU, kremik musi sie wchlonac. Wiem bo raz o tym zapomnialam i caly nastepny dzien mialam czerwone plamki
Za to w przypadku grubszych wlosków np w okolicy bikini krem u mnie zupelnie sie nie sprawdza. Ale wszystko zalezy od osoby Mam nadzieje ze pomoglam
angelika00131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując