Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-20, 21:19   #2333
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To jak będą jakieś przecieki o większych przecenach w Mario, to się do Ciebie uśmiechnę .

Shimmerowy błyszczol popróbuj może w innych odcieniach -będzie Ci smakował i pachniał toffikami .
A co to za Bobbikowa szmineczka, co Cię tak kusi?

Na Play It Proper chyba też kiedyś zapoluję, jak go repromotują. Forever Marylin też chciałam wziąć, ale się nie załapałam
Nie ma Kochana sprawy

A wiesz, ze dokładnie nie wiem jaka? Pani podsunęła mi pod nos, jak zobaczyła mój zachwyt białym błyszczolem, mowiła, ze daje efekt podobny do niego i faktycznie, tylko mnie mokry, ale usta kolor miały delikatnego mlecznego rózu i takie aksamitne, bajka po prostu. Głupol nie sprawdziłam co to, upewniłam sie tylko ze to stała kolekcja wiec stwierdziłąm że nie zajac, nie ucieknie ale wydaje mi sie ze z serii kremowej. Muszę tam iśc i się Bobikówki spytac, ona dobrze mnie pamięta Zreszta mnie to już chyba wszędzie znają

Widziałam co się działo przy rozświetlaczu Marylin. Byłam wtedy w MAC-u, jak kolekcje mieli pierwszy dzien w przedsprzedazy szufladowej i chciałam go wziać, ale ...juz nie było Miałam refleks, w tej samem chwili wysłałam sms do Wawki i tam Wizazanka mi go złapała

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Niby można, ale ja jestem skazana na net. To po części moje miejsce pracy. Znikąd ratunku
Zawsze mozesz zbalokować sobie dostęp do wizazu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora