Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-12, 19:24   #4292
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
Ja wiem ze nastepnym razem odrost napewno zrobie na tym produkcie fix bo fajnie łapie kolor jest nasycony i sliczny
tak to jest londa 5,73 ( jasny braz , brązowo - złocisty)

1 to jest fotka bez lampy ,swiatło dzienne szaro bure w słoncu hmm lekka poswiata czekolady ze złotem ale bardziej wpadajaca w ciepły braz przynajmniej ja to określam złoto moim zdaniem fajnie komponuje sie z tym kolorem
2-3 foto z wakacji tez farbowane 5,73 zaraz po hennie khadi , bez produktu fix diapo jedyna farba ktora pokryła moje hennowane włosiska
Ten kolor jest po prostu boski !!! chyba zamówię tą farbę, tak myślę że jak zrobię to teraz to nie będę nic kombinować przez najbliższy miesiąc tylko grzecznie czekać na odrost

Dziś olejowałam pierwszy raz po długiej przerwie włosy (wcześniej zniechęciła mnie skutecznie vatika). Poczytałam trochę o porowatości i kupiłam olej z pestek winogron i słonecznikowy. Efekt jest bardzo dobry jak na 1 raz. Wracam też do rzepy i jantaru bo 1cm przyrostu na miesiąc mnie nie satysfakcjonuje
Dziewczyny czym zmywacie oleje?? Myłam dziś 2 x green pharmacy i olej ani drgnął... Potem 2x farmona pokrzywowa, lepiej ale i tak są trochę obciążone...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora