Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-09, 09:13   #2262
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a może napiszesz, z jakimi podkładami miałaś do czynienia i w jakim stopniu ci pasowały?

z tym kolorem żył to jest różnie, ja miewam (nie wiem, czy akurat teraz czy tylko jak się trochę opalę, teraz nie widzę bo mam słabe światło) obok siebie niebieskie i zielone. To że się czerwienisz też nie przesądza koloru skóry - moim zdaniem (ale zdania w tym temacie są podzielone) lepiej jest dobierać kolor podkładu pod kolor szyi, żeby uniknąć efektu "głowy innego manekina"
Teraz mam Max Factora fioletowego, wcześniej Maybelline Affinitone. Pierwszy dziwnie się rozsmarowuje i dziwnie wygląda na twarzy, nie wiem jak to opisać, ale nie wygląda to fajnie.Affinitone był w miarę, ale dyskwalifikacja za zbyt ciemny odcień. W sumie dużo podkładów wypróbowałam, bo za każdym razem staram się wybrać coś innego z nadzieją, że w końcu spotkam idealny dla mnie. Najbardziej pasował mi Lirene City Matt srebrny i gdyby nie to że kolor za ciemny to spokojnie mogłabym go używać. Jeszcze jeden z Lirene z pompką był też całkiem ok, ale nie pamiętam który to.
Z tym kolorem to ja już nie wiem. Trochę mi się przebijają takie różowe tony ale żółte chyba troszkę też
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora