Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-09, 16:06   #4837
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ten kupon na +200 punktów PB mnie zachęcił i znowu chciałam złożyć zamówienie na maseczkę Yoskine + ten mini szampon i 2 próbki perfum. Zalogowałam się po raz pierwszy ze strony Paybacka. Wszystko ładnie, pięknie do momentu przejścia do płatności. Mam ustawioną płatność paypalem i za chiny nie chciało mnie przenieść do strony płacenia próbowałam 4 razy na koncie w D. oraz 3 razy bez logowania/rejestracji. Za każdym razem nie mogłam dość do płatności. Naprawdę jakaś niezwykle tajemnicza siła bardzo nie chce, żebym złożyła to zamówienie...
O rety, co za dzień... od rana wiatr w oczy (najpierw S., teraz D.), padam na pysk
Coś jest na rzeczy z tą płatnością w D. po przejściu przez stronę Payback. Miałam tak parę miesięcy temu i kilka dni temu też. Nie dawało się zapłacić paypalem, w końcu zrezygnowałam z punktów, weszłam na stronę normalnie i dopiero się udało. Mają tam ewidentnie jakiś błąd.

Dziś dotarła do mnie paczka z S. z piątku - płatki razy 3. Różowego pudełka oczywiście brak, za to na duże czarne się załapałam. Szkoda, że nie z taką fajną zawartością.
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora