Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 10:04   #1602
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Ja juz po kawce i przed kolejną
Piękne chwile w Twoim życiu Madziulka- spełnianie marzeń- życze Ci żeby nic nie stawało Wam na drodze i SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH CHWIL
Tylko nie budujujcie dużego domku , bo pózniej tego sprzątania, a i jak dzieciska podrosną i wyfruwają w domu człowiek się zastanawia czemu był taki głupi i po co mu to było
Listopadku, ale w tych Bieszczadach to pięknie teraz musi być, co? Tak kolorowo........
Ja dzis wybywam w moje ukochane Bory znowu i juz po drodze jak je widze z samochodu to już mi lepiej)))) Na coroczną polską 1- listopadową wedrówke ludów jade i w poniedziałek wracam
Megunia, cudnie, że masz usteczka jak malineczka
A, i melduj prosze jak ten Roc dla tłustej gęby. Ja stara .... jestem, ale gebe tłusta jak nastolatka mam, no!
Kamilcia kochana, jak bedziesz mogla, daj nam znać, jak SYNEK, bo tu wszystkie za niego kciuki trzymamy i denerwujemy sie razem z Toba!!!
Sagusia, w tej Szwecji to kurtki takie chyba z racji klimatu robią, ze człowiek wygląda i czuje sie pewnie jak w kołdre zawinięty, co? Poszperaj w necie, może znajdziesz coś co Ci na 100% w gust utrafi i dupcie dogrzeje
Anturium, mięsnie Kegla ćwiczyć to jest mus
Buczka, udanych łowów zakupowych
Wiiniiii - podaj łapke, bo jeszcze Cie nie przywitałam
Cassi, bukiecik jeszcze pachnie?
denna jest offline Zgłoś do moderatora