Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokaż swoje usta :) Zdjęcia błyszczyków/pomadek na ustach.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-17, 20:50   #572
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Pokaż swoje usta :)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Pochwalę się swoimi dwoma nowymi nabytkami. Oba z wymiany z MagJą.

Oba to błyszczyki choć na obu jest zaznaczone, że to pomadka i szminka w płynie. Jednak dla mnie nie różnią się niczym od błyszczyka. Szminka wg. mnie ma też inną jakość i wygląd na ustach.

Zdjęcia są średnio udane. Po piwerwsze bardzo kiepskie dzienne światło [wszyscy wiedzą jaka dziś była pogoda ]. Po II mam aparat taki se...

Błyszczyk Applausa - to kolor czerwonego grejfruta, wg mnie. Smak też grejfrutowy. Świetny kolor z masą srebrnych drobin, które robią taką srebrzystą taflę na ustach. Szkoda, że nie widac tego na zdjęciach.

Szminka [błyszczyk] Maybelline, to typowo koloryzujący i migotający błyszczyk, ale o bardzo lekkiej konsystencji, który kryje usta kolorem w odcieniu bliżej nieokreslownym też niezły.

Resztę mniej więcej widac na fotkach.

Normalnie mnie olśniło od tego blasku Podoba mi się szczególnie błyszczyk Applausa.W ogóle ostatnio kupiłam sobie z tej firmy pomadkę w sztyfcie- iskrzący wrzos i jestem bardzo zadowolona,mieni się prześlicznie.
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując