Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wyrwanie zeba - infekcja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-20, 17:58   #5
frizz
Raczkowanie
 
Avatar frizz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 73
Dot.: wyrwanie zeba - infekcja

Cytat:
Napisane przez Ayrine Pokaż wiadomość

lekarz nie powiedział Ci, jak długo to lekarstwo ma się utrzymywać w ranie? ogólnie pierwszy raz słyszę o czymś takim, mi po wyrywaniu zawsze wciskali sam wacik i kazali trzymać przez pół godziny. może odpuść sobie wodę z solą i pozostań przy szałwii, może właśnie też przez tą sól Cię boli?
Bylam dzisiaj u lekarza stomatologa, okazalo sie ze mam suchy zebodol, wrr. W sumie podejrzewalam ze tak wlasnie moze byc, duzo czytalam o tym na internecie i rozmawialam z kilkoma osobami ktorym kiedys przytrafilo sie to samo. Lekarz przemyl mi ta dziure po zebie jakims plynem, znowu wsadzil mi to lekarstwo do dziury, jest ono brazowe i dziwnie pachnie ( z buzi pachnie mi gabinetem dentystycznym, doslownie). Przepisal mi jakis silny lek przeciwbolowy, antybiotyk oraz specjalny plyn do plukania jamy ustnej. Po tym antybiotyku i tabletce przeciwbolowej czuje pewna ulge, pewna to za malo powiedziane..czuje sie o niebo lepiej niz wczoraj, ale nadal troche kluje mnie ta rana. Miejmy nadzieje ze szybciutko sie zagoi z pomoca lekarstw.
__________________
Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa.
— Jonathan Carroll
frizz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując