Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Amla- indyjskie olejki do włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-15, 22:27   #1799
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Maria Elena Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki

Jest to mój pierwszy post na tym forum.

Chciałam się Was Kochane poradzić w pewnej sprawie. Dwa miesiące temu zachecona wieloma pozytywnymi opiniami (m. in. na tym forum) kupiłam olejek Dabur Amla Jasmine, jednak musze powiedziec ze pozytywnych efektów nie zauważylam zadnych. Zastanawiam sie czy dobrze go stosuje, albo może po prostu ja jestem jakaś dziwna że na mnie to nie dziala w ogole...

Od początku: mam włosy jasny blond, cienkie, dość gęste, oslabione, zniszczone i porozdwajane. Olejku używałam regularnie co dwa dni. Niewielką ilość nakładałam na włosy i skore głowy przed snem a rano zmywałam ziołowym szamponem pollena eva. Od drugiego użycia zobserwowałam ogromne wypadanie włosów! Szok. Wypadanie nieco zmniejszylo się w miare dalszego używania ale pozostało na alarmujacym jak dla mnie poziomie. Włosy w duzej ilości znajdywałam na ubraniu, poduszkach, wszędzie. Ustąpilo to wczoraj, gdy po prostu umyłam włosy szamponem bez używania tego olejku. Nie zauważyłam ani szybszego wzrstu włosów, nawet jeśli wypadały mi tylko te słabe włosy (przez dwa miesiace?) to nie wyrósł mi ani jeden nowy, silniejszy włos, polysku specjalnego nie było, żadnego nawilżenia czy regeneracji - tylko to wypadanie, no i zapach - im dłuzej nie widziałam efektów, tym bardziej mnie denerwował

Więc proszę o jakieś uwagi, wskazówki, porady, cokolwiek. Moze robilam cos nie tak? Moze po prostu za krótko używałam olejku zeby zauważyć poprawę stanu włosów? Bo nie zauważylam dosłownie nic ale używałabym dalej, gdybym tylko nie bała się tej ciagłej utraty wlosów

Proszę pomóżcie
Może uczula Cie jakiś składnik olejku?Np olej mineralny.Mi włosy po oleju nie wypadają bardziej,ale po jaśminowym tak samo jak Ty nie zauważam kompletnie żadnych efektów,tylko smród Ale szkoda mi wyrzucić więc staram się zużyć
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując