Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-24, 19:45   #331
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

BigosowaDama dziękuję po stokroć! Ale się napracowałaś O zgrozo, najbardziej odpowiednim kolorem przy CN wydaje mi się Satin Sand... Tylko ciekawe, czy i ze mnie nie zrobi miłośniczki solarium, bo chyba o nim mówiłaś, że tak paskudnie Ci zciemniał Bo kolor jest dokładnie taki, o jaki mi chodzi - minimalnie jaśniejszy i bardziej złotawy niż żółty. Chyba i tak najpierw wezmę jednak próbki, choć wydaje mi się, że Shell Beige będzie trochę zbyt szary, Vanilla Delight przyciemny, a Almond Milk nieco za jasny. Ale i tak wiadomo, że różnie się układają na skórze.
I jeszcze bardziej żałuję, że nie załapałam się z Clair na Warm 2. Piękny I rzeczywiście wygląda bardzo podobnie do Creamy Natural.

Margitea, Creamy Natural absolutnie nie ma w sobie pomarańczowych tonów, to jasny, słoneczny kolor o złoto-żółtawych podtonach Może na zdjęciu tak wyszedł, zobacz sobie na moich swatchach wyżej.

Ja dziś używałam Antique Beige - troszkę za ciemny, ale spokojnie pomalowałam nim twarz, tylko dosypałam trochę Soft Muslin Kolor jest bardzo ładny, w porównaniu do większości podkładów, które okazały mi się przyciemne w ogóle nie wybija w nim pomarańcza. Jest neutralny, może nawet minimalnie ziemisty. Nałożyłam go w większej ilości pod kości policzkowe i posłużył mi jako mega jasny bronzer, wręcz bronzer-widmo (czyt. niby go nie widać, ale twarz wygląda inaczej ). Jestem zdziwiona, że nawet odcienie teoretycznie ciemniejsze wyglądają całkiem nieźle i nie rażą świeżą solarą. Zauważyłam, że na większości swatchy Antique Beige wygląda na sporo ciemniejszy od Creamy Natural, ale u mnie w woreczkach wyglądają bardzo podobnie, tyle, że AB jest minimalnie ciemniejszy, bardziej zgaszony, ziemisty i szarawy, a CN żywszy i bardziej żółty. Może różnią się trochę w zależności od partii, nie wiem.

Czy któraś z Was używała może Satin Sand i zauważyła, że mocno ciemnieje na twarzy?
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2015-09-24 o 19:56
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując