Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-12, 19:15   #3763
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
A nie masz możliwości dołączyć do nas do grupy? Na fb masz klientki, które wiedzą że kupują chiński produkt, mają świadomość ceny, jakości itp. OLX jest jak bazar, każdy się targuje, wybrzydza i w ogóle syf, kiła i mogiła.
Nie mam możliwości niestety. Ale wszystko czego się chciałam pozbyć juz poszlo w świat. Jedna baza nn mi została tylko a tak to szuflada wyczyszczona

Cytat:
Napisane przez akakowalska Pokaż wiadomość
mam to samo na olx, dużo hybrydek nie sprzedawałam, ale jednak:
-50 pytań, a potem nic
-rezerwacje- to już wiem że nic z tego nie będzie
-gdzie Pani mieszka- a to nie, może kiedyś indziej podjadę z synem...
- jakie są kolory- wszystko dokładnie opisane i są zdjęcia, więc piszę takiej delikwentce po 4 durnych pytaniach, ze wszystko to o co Pani pytała to jest w aukcji, a ona to niech się Pani wypcha
-ostatnio to mąż jakieś kobiet dzwonił i się pytał jakie kolory zostały, a w tle słyszę kobitę... chyba się wstydziła?
Ja jeszcze uwielbiam wybrzydzanie dotyczące wysyłki i jej kosztu. Nie będę nikomu dokładać do wysyłki. Dodam że folie bąbelkowa I specjalne koperty wklejone folia mam swoje i nie doliczam tego kosztu.

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
ja mam ponad setkę a robię tylko sobie to tak jak z perfumami, butami... ja lubię mieć po prostu dużo
No właśnie mnie to trochę przeraza bo też mm takie zapędy a potem sobie liczę ile mnie to kosztuje albo o tym ze dzieci w tym kraju głoduja i mam autentycznie wyrzuty sumienia ze gromadze przedmiotu które wyrzucę do kosza bo nie zuzyje i tak:/
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora