Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki kolorek dla mnie?Proszę o pomoc:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-09, 22:10   #1
Aqniecha
Raczkowanie
 
Avatar Aqniecha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 112
Question

Jaki kolorek dla mnie?Proszę o pomoc:)


  • Z gory przepraszam za brak zdjęcia ,ale nie mam żadnego na kompie .A więc tak:mam 20 lat/ włoski koloru średni brąz ,nigdy nie farbowane(tylko szamponetka,aha jak zrobiłam sobie szamponetką koloru-czekoladowy brąz,to nie było różnicy więc mam chyba taki kolorek włosów) /mam zielono-brązowe oczy / i moja cera jest koloru...hm...ani jasny,ani ciemny(czasami mi się wydaje ,że jest trochę żółta),ale mam często zaczerwienioną skórę i bardzo mi zależy na dobraniu dobrego kolorku,żeby wizualnie zmniejszyć te zaczerwienienia .Mi sie wydaje,że lepiej by mi było w ciemniejszym kolorku....może gorzka czekolada .Mam dużo ciemniejsze brwi niż włoski.Kiedyś jak zrobiłam sobie szamponetką koloru-bakłażan to wszyscy mi mówili,że powinnam sobie pofarbować włoski na właśnie taki ciemny kolorek z delikatną(nie żarówiastą ) poświatą.Moze więc jednak taki kolorek?Ach już sama nie wiem,a nie chcę potem źle wyglądać .Chciałabym ,aby kolorek ładnie wydobył kolor moich oczu i zmniejszył zaczerwienienia skóry.Wiem,wiem, fryzjer doradzi mi najlepiej,ale nie mam teraz kaski...same wiecie-prezenty trza by kupić i w ogóle ,a chciałabym na święta mieć już nowe włoski.Baaaardzo będę wdzięczna za pomoc,bardzo mi na tym zależy,więc gorrrąco Was proszę o pomoc HELP
Aqniecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując