Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-02, 10:01   #1585
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzień dobry wszystkim przy poniedziałku.
Małej przebiła się pierwsza dolna jedynka, widać ślad na dziąśle i czuć ząbka pod palcem jak smaruje jej Dentinoxem. Wogóle to odkryła w sobie możliwość podnośzenia się z pozycji pieska o ile ma w pobliżu jakąś wyższą przeszkode i staneła rano w łóżeczku jak na balkonie dosłownie jeden ruch do przodu i by wypadła, TZ musi obnizyć jej poziom spania. Wogóle pełza jak wściekła po całym domu, ani się nie obejżę a już jest w kuchni pod stołem (nie rozumiem dlaczego pełzanie po zimnych płytkach jest największa frajdą).
A tymczasem moja mordka cała w łuskach jak ryba. Mam 3 małe ranki wiem że nie wolno ale tak okropnie zwisały skórki, jedna to jakby mi się koza do nosa przykleiła i zerwałam. A plamy maja się świetnie i to mnie najbardziej przeraża. W zeszłym tygodniu moja gęba była w lepszym stanie...
Dziewczyny czy to normalne że te plamy nadal dobrze widać? Jeżu ja 10 dni 3x dziennie mazałam i chyba przez ten czas tylko 4 razy troche nawilżyłam, a teraz maziam 2xdziennie. To już 14 doba po masce. A może cosmelan nie da rady moim plamom?
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora