Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-28, 13:39   #81
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

dziekuje dziewczyny ... a teraz po kolei ...

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Desti, masz sporo fajnych rzeczy w swoich zbiorach. Chciałabym sobie coś kupić w prezencie a górnej półki. W zasadzie niczego mi nie brakuje, ale chętnie spróbuję coś nowego. Co jest twoim "must have" oprócz kulek/meteorytów?
hmmm... trudne pytanie ...

1. podklad Guerlaina Parure Aqua
2. czworki cienie Guerlaina 480 Perle D’Argent do smoky (i wszystkie inne cienie tej firmy)
3. korektor Lancome Maquicomplet
4. baza pielegnujaca pod makijaz YSL Top Secrets
5. puder sypki pryzmy Givenchy
6. blyszczyki Lancome fever gloss

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Coś pięknego...wszystko...

Napisz coś cieniu guerlain'a. Jaki daje efekt? Czy on jest matowy czy ma błyszczące "drobinki"? Jak się nakłada i jak trzyma?
Ten lakierek Dior'a jaki ma numer? On jest taki bardziej kryjący czy tylko błyszczy na paznokciach? Mogłabyś wkleić zdjęcia:cieni na rączce i lakierka na paznokciu?

Pardom nazbierało się pytanek,ale cóż zrobić,kiedy Twoje zbiory doprowadzają człowieka do oczopląsu
cien -> jak na niego patrze to wydaje mi sie, ze ma mini drobinki ale nalozony wyglada perlowo (zdjecie dorzucilam)... naklada sie swietnie jak wszystkie inne cienie Guerlaina ... trzyma sie dobrze ...

lakier -> boski jest ... moja kolejna milosc, planuje juz kolejne kolory ... ten to Nr. 108 - Coconut... jest kryjacy (na zdjeciu dwie cienkie warstwy), bezdrobinkowy... daje bardzo naturalny efekt...

OwocowaLandrynaax3 na temat GT jeszcze nic nie moge powiedziec bo dzis je dostalam na testy nie mam czasu... ale moze jutro ...

elizka1987 wytrzymasz do jutra ... ostatnio czesto je spotykalam na ebayu... az w koncu dopadlam za 33 euro ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując