Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 20:50   #766
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
tego sie domyslam, bo pierwszy raz depilatorem byl o wiele gorszy niz nastepne
jaaaa ale to fajne
zegnaj maszynko



no moja chec pozbycia sie wlosow wygrala ze strachem przed bolem
jesli uzywalyscie depilatora na nogi i to przezylyscie, to to tez przezyjecie ze spokojem
Nawet nie wiesz jak się cieszę, że Ci podpasowała ta metoda


Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Redi kochana juz wszystkie bedziemy gładziutkie - dzieki Tobie
sie ma rozumiec klikam pastę bo Ci słucham


no i chodzi za mna taki coś z BB Maui

http://www.thebeautylookbook.com/200...-bronzing.html


co o ty myślicie
Nie dzięki mnie tylko dzięki Moom Ale naprawdę warto Ja bardzo długo szukałam odpowiedniej metody depilacji i to jest w końcu to

Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
Pytanko, na jak dlugo starcza taki pojemnik pasty cukrowej??
Na depilację bikini, pach, nóg (tylko łydki) i wąsika duże opakowanie (340g) wystarcza spokojnie na 4-5 razy. Później jak już włoski są delikatniejsze, odrasta ich mniej i masz większa wprawę w nakładaniu, to chyba nawet i razy udało mi się zrobić

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ciag dalszy wrazen - pachy
to juz wiekszy hardocre troche, ale nie dlatego, ze bardziej boli czy cos [porownywalnie - czyli prawie wcale i do przezycia], tylko, ze niezbyt wygodnie, no ale to nie wina moom'a tylko ludzkiej anatomii [no juz naprawde, mogl Bog zrobic te pachy jakies latwiejsze do depilacji ]

ale musze powiedziec, ze naprawde jestem pozytywnie zaskoczona


Red


Ilios, pod pachami to jest jeszcze ten problem, że nie widzisz dokładnie w którym kierunku rosną włoski, i czasem trzeba kilka razy powtórzyć, bo nie wyrwiesz tych, które rosną pod włos.


Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ok... no to przyszłam opisać swoje pastowe wrażenia.
i pierwsze to jest takie, że ja jednak nie umiem się sama depilować.
wąsik poszedł bardzo fajnie, bardzo gładko, do tego celu jest absolutnie fantastyczna.
na udach, gdzie włoski miałam trochę podhodowane też się sprawdziła bardzo fajnie, natomiast na łydkach, bikini i pachach poległam... przyznam, że włoski mają ok. 0,7 cm, a nie 1cm, ale niestety nie udało mi się ich usunąć, to samo z bikini i pachami, więc uciekłam się do użycia maszynki. Na łydkach podhoduję włoski do wtorku i zrobię drugie podejście.
O i tyle ode mnie. Aha, no i ból jest bez porównania z normalnym woskowaniem czy depilacją. Zdecydowanie mniejszy
Ale nie chciały się usunąć całkiem, czy tylko niektóre pozostały?

Kóliczku, spróbuj jeszcze raz. Teraz włoski po maszynce masz sztywne i moga się buntować, dlatego na początku zalecają mieć dłuższe. Później włos jest już delikatniejszy i bardzo łatwo poddaje się depilacji.


Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
RedShine, dziękuję za zdjęcia różu Guerlaina
w przyszłym tygodniu zamówię, bo już jestem na niego napalona, że szkoda gadać.
A bardzo proszę Jak jesteś napalona to zamawiaj póki jest

Edit: Hola Ola - zapomniałam Cię do porządku przywołać Przecież te kolory ciepłe są w tej paletce... Kup coś ładniejszego...

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-04-24 o 20:52
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora