Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - krem z filtrem do cery mieszanej/tłustej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-24, 01:08   #51
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Filtry cera tłusta, pomóżcie!!!!!!

to akurat nie dla mamy Tu piszę o Pani po 50tce, a w tamtym watku wlasnie o mojej mamie, ktora jest 10 lat młodsza od Pani po 50tce ale to chyba w dobieraniu kremikow nie jest istotne...
Mnie nie posluzyl juvit i podaruje go mamie, wiec na razie zakup kremu z witamina c nie bedzie potrzebny. Moze jutro (a wlasciwie juz dzis ;-)) kupie mamie filtr iwostinu. Kieruję się w tym momencie głownie ceną, bo jak zaczęłam mamie opowiadac o filtrach itp, to stwierdzila, ze cos wymyslilam i kaze jej wywalac kase na nie wiadomo co. Mam wiec nadzieje, ze iwostin jej posluzy i przekona sie do filterkow
Czy istnieje tak samo duza mozliwosc pozapychania tym filtrem jak przy skorze tlustej? Bo jak sie narobi mamie na buzi nie wiadomo co, to dopiero sie będzie burzyc, na co ja ją namowilam ;-)
p.s. pani po 50tce, to mama TZa
A wlasnie... czyli odradzic jej ten krem oriflame i tez podpowiedziec jej juvit lub cevikap? Narzekala ostatnio na slabe nawilzenie skory i malo odzywcze kremu. Podrzucilam jej probke lotionu avene 50+, bo taką akurat mialam, ale moze w jej wypadku krem bylby lepszy, bardziej tresciwy.
Tak czy siak chyba mogą obie stosowac juvit+ avene i juvit+iwostin?
Mama juz została uswiadomiona, ze jesienia bedzie sie paciać kwasami, mama TZa, tylko sie jakos dziwnie spojrzala o czym ja mowie, jak wspomniałam coś nie coś ;-)
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując