Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain-kolorówka cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-21, 12:02   #4115
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
to teraz ja: udało mi się kupić dziś kulki 01 oraz pędzel piękne są.. dla samego patrzenia i walorów zapachowych warto je mieć
Gratuluję! W końcu nabyłaś

A pędzel jak? Ile w ogóle kosztuje?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dużo lepiej, także na żywo, bo nie dają widocznego mocnego brązu, jak stare.
U mnie stare tylko złote drobiny zostawiały widoczne... Reszta była niezauważalna w ogóle

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Hmmm moze to zalezy od kolorytu cery bo u mnie "stare" BC nie dawaly widocznego i mocnego brazu raczej tonowaly cere nadajac jej promienny i zdrowy blask.Mam jasna karnacje ale nie naleze do bladolicych i licze wlasnie na efekt brazowienia w Teint Dore.
Mogę się pod tym podpisać
Bardzo marzą mi się 02 i 03 Żeby tylko naprawdę były mniej blinkowe


Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Guerlain Meteorites Voyage Imperial-ładniejsza puderniczka
Guerlain Meteorites Voyage Exceptional Pressed brzydsza


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
wczoraj dowiedziałam się od Pani, ze kulki 01 bielą i rozświetlają, 02 ożywiają i rozświetlają, a 03 brązowią
ja nie słuchałam jej zupełnie, tylko sobie macałam, a Ona mi dalej nawija, ze ona by mi polecała 03 bo mam brązowe włosy
01 pewnie dla blondynek, a 02 dla rudych
Normalnie ręce opadają...

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Desti, no przeciez wydarłam się do tej drugiej babki, że prosze ze mnie idiotki nie robić, bo w temacie nowej kolekcji jestem na bieząco i ze ta Pani - pokazuje na kierowniczke - kpiny sobie ze mnie robi. Niestety, jaka keirowniczka, taka reszta zespołu. wiem jedno w Katowicach w silesii w S. moja noga wiecje nie postanie jestem tak zdegustowana, jak jeszcze nigdy!! Nie chcę nawet myśleć, co one mówią innym klientkom .....
Corii, też jakiś czas temu byłam w tej S. przejazdem i pamiętam, że mało zorientowane te panie były... Chyba nawet pisałam tutaj na wątku, tylko nie pamiętam czym mi podpadły

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2010-06-21 o 12:03
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora