Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 21:39   #3924
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Juz po seansie wpadlam tylko na chwile bo ide sie napic z TZ-em w koncu jutro wolne na cmentarzach bylismy dzis wiec juz w ogole wypoczne

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
snow-daj znac czy warto obejrzec bo się wybieram w srode z kolegą
Warto warto duzo sie wyjasni i pomyslowo zrobione oczywiscie nie zabraklo tez na sali gowniarstwa ktore to niczego sie nie boi i smieje z filmu Mi tam sie podobal i TZ-owi rowniez

Cytat:
Napisane przez Madzialenka170 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Obiecałam kiedyś zdjęcia po moim Stockholmie, ale dopiero dzisiaj je powrzucałam. Na dokładkę dodam, że ciągle poszukuję mojego koloru blondu i dzisiaj z Realu kupiłam Palette Deluxe 230 (białe złoto). Robiłam tą farbą pierwszy raz, z duszą na ramieniu...Nie chcę białych włosów, ale jasne i bardzo chłodne.
Po zmyciu okazało się, że nie są białe (ufff), ale mają chłodniejszy odcień. niestety zdjęcia robione w sztucznym świetle i nie chcą oddać prawdziwego odcienia, może uda się jutro.

1- dzień po robieniu Stockholmem (były ciut cieplejsze niż na zdjęciu)
2- zdjęcie zrobione dzisiaj przed farbowaniem (lekko sprany Stockholm)
3- palette Deluxe 230 (z lampą)
4- j.w (bez lampy)
Ladne to biale zloto ale odrosty wyszly troche cieplejsze nie? Ale i tak ladnie wyszlo

Cytat:
Napisane przez Mariola23 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie!!!
Mam pytanie do wszystkich expertek od blondu, naprawdę jesteście świetne i bardzo pomocne, czy mogłabym położyć na CAŁOŚĆ Stockholm L'oreala z nadzieją, że rozjaśni te ciemniejsze (rude) pasemka?? Ogólnie dążę do jednolitego kolorku a droga jeszcze długaaaa. Będę wdzięczna za wszystkie rady. Kochaneczka wydaje mi się, że kolorystycznie mam włoski całkiem podobne do Ciebie tylko z tą różnicą, że u Ciebie ten "rudy" jest jaśniejszy i ja mam jaszcze spód brązowy i nie wiem też czym go pofarbować ale to już mniejszy problem.

1-światło dzienne bez lampy
2-j.w
3-z lampą
A te pasemka to nie jest sprany braz? Bo tak wyglada.. Stockholm sobie z nimi raczej dobrze nie poradzi, rozjasni do takiego jasnego rudego/zlotawego. Tak mi sie wydaje

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jakos dałoby rade.

snowhitee ma robić, juz nie moge doczekać sie relacji
Ja bym cos bardziej złocistego machnela więc 10,13 jak najbardziej albo Casting 1013 ale boje sie tej nieszczesniej zieleni.

Póki co nie bede walczyc z natura i nie kombinować z rudymi-ale na pewno spróbuje złocistych blondów, nie stricte złocistych, coś jak 10,13, ale muszę się upewnić że zielony nie wyjdzie.

snowhitee a Ty jak myślisz, nie wyjdzie zielen po Excellu 10,13 albo Castingu 1013 na naszych Stockholmowych włosach?

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------



Możesz spróbować ze Stockholmem, krzywdy Ci na pewno nie zrobi. A rozjasni na pewno.
Albo może ktorys Casting ale Stockholm mocniejszy.

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------



Szampom ani płukanka nie pomogą - zostaje czekać albo jeszcze raz farbować.
Hmm mysle, ze nie. 3 jest druga po przecinku czyli taki polysk jedynie nada, wiodaca w tym kolorze jest popiel wiec powinno byc dobrze Tym bardziej, ze musze Ci powiedziec ze moj kolor po 2-3tyg juz nie jest taki chlodny, robi sie bardziej naturalny blond z chlodniejszymi refleksami
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora