Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Po raz kolejny ja...ale proszę jeszcze raz o pomoc..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-28, 11:18   #1
aniraka
Raczkowanie
 
Avatar aniraka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 329

Po raz kolejny ja...ale proszę jeszcze raz o pomoc..


Już kilka razy zakładałam wątek..i przerabiałam grzywki i inne cuda....za wszystkie rady bardzo Wam dziękuję ...ale mam problem...moje włosy siegają za ramiona, bardzo chciałam je zapuścić nawet do pasa, ale to chyba nie ma sensu, ponieważ mam cienkie włosy..każdy fryzjer mówi mi, że jest ich dużo przy skórze głowy tak do końca szyi, a potem to coraz cieńsze rosną (nawet jak nie są pocieniowane). Myślę, że lepiej chyba będzie je ściąc i mieć krótsze włosy, które jakoś fajnie wyglądają, niż długie, których jest bardzo mało...co o tym sądzicie? Nie lubię też swojego czoła (które jest raczej niskie..i że tak powiem proste...noi nosa taki zwykły nie zadarty:P...ale nie muszę mieć grzywki..)Zamieszczam swoje zdjęcia i błagam Was o pomoc...doradźcie mi Czy mam racje? Noi jaka fryzurka będzie mi pasować? w czym mnie widzicie?Czy mogę zmienić przedziałek na druga stronę...czy będzie fatalnie? czy ma to jakieś znaczenie???Z góry Wam serdeznie dziękuję

Niestety innych fotek nie mam. Pozdr.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja111.JPG (17,7 KB, 245 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja44.JPG (18,8 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja4322222222.JPG (104,4 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moja klasa.JPG (17,0 KB, 163 załadowań)
__________________
"pamiętaj...z wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.."

*****

Daje moim włosom 2 lata, na to, żeby ZNOWU były długie...wszystkim "zapuszczalskim" życzę pięknych, długich włosów damy radę
aniraka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując