Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wszystko na temat BB Cream - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-22, 12:36   #2069
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Ja mam cerę normalną, przesuszającą się czasami. Nałożyłam dzisiaj Holika Holika Essential Petit BB Cream i tak rozsmarowując stwierdziłam, że jest nie dla mnie, bo wchodzi w pory i podkreśla suche skórki. Nigdy tego nie miałam, a tu taki zonk. I tak sobie pomyślałam, że to może jest krem dla tłustej cery? Nakładać go trzeba dość szybko, bo szybko wysycha i staje się jakby pudrowy. Kolor jest ok, dopasował się, mam raczej oliwkowy odcień skóry i nic nie widzę różowego..

Dr. Jart Silver Label Rejuvenation BB Cream (miałam próbkę) to krem, który bardzo szybko 'wysycha' podczas nakładania, więc trzeba to szybko robić. Bardzo mocno kryje, przykrywa niedoskonałości cery. Dla mnie krył za mocno i cera wyglądała za idealnie Ale u mnie jest oki, gdy wyrównam koloryt

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Tak mi przyszło jeszcze na myśl: jeśli kremy są dla Ciebie (koniec lata) za jasne, to może sobie w tej chwili, zanim nie zbledniesz stosuj pudry brązujące w formie delikatnego konturowania.
A ten dr jart nie odcinał ci się od koloru szyi, prawda? Bo ja się takich kwiatków najbardziej boję. Zamówiłam sobie odlewkę i pewnie sporo poczekam na nią. U mnie jak wspomniałam do ukrycia jest strasznie dużo (żeby nie było, pielęgnacja na wzorowym poziomie ), ale nie chcę maski, myślę, że przydałby się jakiś korektor pod podkład, bo tak to chyba nic nie podoła... A jak Wy uważacie?

Stosuję puder brązujący na bb , szczególnie właśnie na te za jasne odlewki go kładłam.

Ja nie wiem jak określić swój kolor skóry, myślę, ze mam żółte tony, jednak przez mych nieprzyjaciół na całej twarzy, którzy są ewidentnie barwy czerwonej moja cera jest coś pomiędzy żółcią a różem/czerwienią pewnie. Ja staram się pisac z usmiechem o tym, ale wierzcie mi ponad 12 lat już leczenia buzi i nic nie skutkuje, to podłamuje człowieka, wiec chciałabym zacząć się w końcu malować tak, bym choć trochę polubiła siebie.

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Innisfree czy jakoś tak ale ja mam mieszaną cerę.A czym nakładasz BB?ja daję na dłoń troszkę i rozcieram FT.Jak da się naprawdę niewiele to kolor nie ma ogromnego znaczenia a ewentualnie dodać kolorku bronzerem
Ja też mam mieszaną cerę, tylko, ze bardzo szybko się przetłuszcza.
Ja nakładam palcami, bo pędzelków się jeszcze nie dorobiłam. Twoja rada na pewno jest idealna jeśli ktoś nie ma większych kłopotów z cerą, u mnie może nie zdać to egzaminu.


Dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedzi, bardzo mi to pomaga, no i jest mi bardzo miło, ze ktoś chce mi coś poradzić - ja jestem bardzo wrażliwa ostatnio i potrzebuję takich sympatycznych ludzi wokół siebie.


Jeszcze tak na koniec, co myślicie o Gold caviar bb? szukam i szukam o nim,a nie wiem jakie zdanie sobie wyrobić.

Edytowane przez Vila1987
Czas edycji: 2011-09-22 o 12:38
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora