Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-29, 21:23   #3125
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Asia Jasia wiem co mówisz ja to nie wiem kiedy mi ten czas zleciał Amelce idą teraz czwórki ma już 9 zębów

Lavia wg mnie już coraz lepiej jeszcze chwila moment, do wiosny będziesz już jasna blondyna

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

zamówiłam hakuro h51 na lepszy humor
no jak słoneczko wyjdzie ot już wogole rozjaśni mi włoski


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja juz w pl nie mieszkam od 11 lat
Podejmowalam próbe na 2 i pol roku wrócilam i prowadzilam firme
Ale nie stety,nie da sie tam godnie żyć


Asia od Jasia
Jas musi byc juz taki sweet z tymi zabelkami
A co do pl to

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Efcia
O to jak juz bedziesz po wszystkim to zdasz mi relacje
Ja o oddaniu szpiku mysle od paru lat ale zawsze jakos mi czasu na to brak a szkoda

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------



Jeszcze ze dwa rarbowania i bedzie cacy
Juz jestes blondi

no masz rację nie da się tu godnie żyć w dzisiejszych czasach...
ale też jechać w ciemno to bezsensu...musiałabym mieć coś upatrzonego i sprawdzonego żeby zdecydować się na wyjazd bo to poważna decyzja.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to kradne i zarzucam
probuj obnizac, jak juz masz kolor ktory kochasz to teraz mozna dobrac optimum % dla efektu by wloski byly zdrowsze.


nie jest
jest dobrze, taki jasny/sredni blond naturalny bezowy- mnie sie podoba.
dziękuje

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
miałam robić mieszanką joanny srebrny pył i szlachetnej perły, ale jednak zdecydowałam się zrobić samym srebrnym pyłem po konsultacji z mamą, która stwierdziła ,że szlachetna trochę ciepła się robiła po jakimś czasie. Jestem bardzo zadowolona
chyba zostaje przy tej farbie jeśli nie będzie żadnych psikusów typu "rudzieje na odroście"
a może Tobie by też ładnie rozjaśniło jak mi ?

no pomyślę nad nią ale coś nie jestem przekonana do tej Joanny...

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kuuuurcze znowu mam natchnienie na grzywe I znowu nie wiem czy ciąć Odwieczny dylemacior

hahaha za mną też chodzi grzywa od jakiegoś tygodnia i chyba sobie ją walnę na wiosnę boje sie tylko że mnie odmłodzi a i tak młodo już wyglądam jak na swój wiek

a masz już jakiś pomysł na grzywę ? może jakieś zdjęcie ?

ja pokaże potem co mi po głowie chodzi....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora