Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-20, 08:01   #403
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Makeupemporium1 to pewny sprzedawca, też kilka razy u niego kupowałam. Podobnie sprzedawca z USA dealweek, też u niego parę razy brałam i zawsze było ok.

Napisałam maila do tego, co mi wcisnął podróbę. Odpowiedź przyszła bardzo szybko i była taka, jakiej się spodziewałam - brzydzę się podróbkami, nie miałem pojęcia, że nie jest to autentyczny towar, wg mnie wszystko z nim w porządku, 15 sztuk tego cienia sprzedałem w zeszłym roku i wszyscy byli zadowoleni, moi dostawcy z USA byli dotąd wiarygodni itp. itd. Generalnie nie twierdzi, że kłamię, ale prosi o wskazanie szczegółów, na podstawie których poddaję w wątpliwość oryginalność cienia. No i co - mam mu pół netu wkleić ze zdjęciami porównawczymi . Oczywiście zgadza się na zwrot pieniędzy i pokrycie kosztów odesłania do niego, ale ja nie mam ochoty bawić się w odsyłanie, poza tym cień już zmasakrowałam robiąc testy porównawcze z oryginałami, no i pudełko pogniotłam, co z tyłu jest widoczne . Mam gdzieś jego kasę, ale chyba negatywa mogę mu wystawić?

Wreszcie uporałam się z rozmiarem zdjęć i wstawiam fotki mojego "Creamy Bisque" .

Przy okazji poszperam na specktrze, może coś wyczytam o tym "moim" sprzedawcy.
Bezczelny typ
Masz mu odeslac podrobe, żeby mogl ja ponownie na aukcje wrzucic? Napisz mu, że mozesz ja odeslac kanadyjskiej policji jako zalacznik do wniosku o sprawdzenie jego magazynu z chinskimi podrobami
Z makeupemporium mnie pocieszylas - wlasnie u niego bralam Taupe
smash jest offline Zgłoś do moderatora