Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-20, 12:08   #407
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Napisałam maila do tego, co mi wcisnął podróbę. Odpowiedź przyszła bardzo szybko i była taka, jakiej się spodziewałam - brzydzę się podróbkami, nie miałem pojęcia, że nie jest to autentyczny towar, wg mnie wszystko z nim w porządku, 15 sztuk tego cienia sprzedałem w zeszłym roku i wszyscy byli zadowoleni, moi dostawcy z USA byli dotąd wiarygodni itp. itd. Generalnie nie twierdzi, że kłamię, ale prosi o wskazanie szczegółów, na podstawie których poddaję w wątpliwość oryginalność cienia. No i co - mam mu pół netu wkleić ze zdjęciami porównawczymi . Oczywiście zgadza się na zwrot pieniędzy i pokrycie kosztów odesłania do niego, ale ja nie mam ochoty bawić się w odsyłanie, poza tym cień już zmasakrowałam robiąc testy porównawcze z oryginałami, no i pudełko pogniotłam, co z tyłu jest widoczne . Mam gdzieś jego kasę, ale chyba negatywa mogę mu wystawić?
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Teraz zasypuje mnie wiadomościami, w których chce mi udowodnić, że cień raczej jest oryginalny lub prosi o więcej szczegółów. Nic mu więcej nie podam, nie zamierzam im wskazywać słabych stron ich podrób, żeby wiedzieli, jak udoskanalać swoje podróbki, trzeba przyznać, że i tak bardzo dobre.


Napisałam, że niczego odsyłać nie będę. W zasadzie na zwrot kasy już nie liczę. Jak myślicie - mogę mu teraz po prostu wystawić negatywa i uznać sprawę za załatwioną?
Olu, negatywa możesz mu w każdej chwili wystawić i plus ebaya jest taki, że on nie może Ci się odwdzięczyć, bo zapłaciłaś, czyli ze swojego obowiązku kupującego się wywiązałaś ale ja bym tak tego nie zostawiła skoro zasypuje Cię mailami, to znaczy, że się 'przejął' tym, że mu się oberwie, bo gdyby faktycznie sprzedawał oryginały zachowałby się inaczej.. poza tym kurde jacy dostawcy? MACa kupuje się w salonie lub w outlecie.. o jakich dostawcach on pitoli.. chyba tych z Chin

Cytat:
Napisane przez aniakaszkowiak Pokaż wiadomość
Martiryb, Pin3ska wielkie dzięki!
Chętnie Marto skorzystam z Twojej uprzejmości, mam nadzieję że to nie problem, jeszcze pewnie masz dużo innych zamówień, razem z kredką mi to puścisz. Jutro Ci wyślę moje chciejstwa bo dziś mam roczek córunii.
nie ma problemu i podeślij mi swój adres, bo nie mam, a pisałam maile i nie dostałam odpowiedzi
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora