Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA Próbek
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 17:33   #8
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Panie pracujące w SEPHORZE itpNIE POTRAFIA dobrać podkłAdu odcienia i nie dAJA

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Wczoraj robiłam zakupy z sephorze i niestety muszę stwierdzić że pani która zamierzała mi pomóc miała naprawdę koszmarnie wykonany makijaż, nie chodzi tutaj o "normalne" sprawy jak lekko zjedzona szminka czy błysk na twarzy (można się domyślić że nie miała czasu na poprawki) tylko brwi narysowane ręką trzylatka, wielkie nieroztarte plamy zbyt ciemnego bronzera oraz zdecydowanie zbyt różowy i za jasny podkład. Czy tylko ja uważam że osoba pracująca w takim miejscu nie powinna popełniać podstawowych błędów makijażowych? Może jestem przewrażliwiona
Niby powinna ale nie wiesz czy to ona robiła ten makijaż czy może koleżanka ją malowała na szybko a pani w lusterko nie spojrzała albo malowała się w jakims pomieszczeniu w półmroku.

Jasne, że panie z Sephory i innych takich powinny wyglądać dobrze bo sa wizytówką sklepu ale po 1 wpadce nie oceniałabym surowo. No chyba, że ona tak zawsze wygląda. Ale z drugiej strony może sama wygląda kiepsko ale się zna na tym co sprzedaje? Bo co z tego jak ekspedientka jest ładnie umalowana jak doradzić dobrze nie potrafi?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując