Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie rozumiem co tu się dzieje
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-18, 07:25   #11
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: nie rouzmiem co tue dzieje

wiesz co Ray...gdybyś pobyła tu trochę dłużej, to zrozumiałabyś dlaczego czasem tak, a nie inaczej reagujemy.
Nie da się inaczej, kiedy jedna i ta sama osoba zakłada 7 wątek o tej samej treści lub w wątku na zupełnie inny temat zadaje pytanie, choć mogła to zrobić w odpowiednim miejscu.

Poza tym od momentu kiedy tu zaglądam ŻADNA z osób nie pytała o "podstawowy zestaw do manicure - użytek domowy", lecz o "podstawowy zestaw do akryli (żeli) - zestaw domowy", chwaląc się nierzadko, że ma zamiar się tym zająć zarobkowo albo szpecić znajome.

Na wiek, stan materialny, płeć, miejsce urodzenia i stan cywilny nikt tu uwagi nie zwraca, więc nie wypisuj podobnych bredni.
To samo dotyczy Twoich porównań "Idź pobaw się lalkami...". Nie porównuj tego do "Zanim zaczniesz zabawę z tipsami powinnaś zapisać sięna kurs, na którym zapoznasz się z możliwymi technikami i otrzymasz więdzę na podstawowe zadania"!

Co do usuwania takich wątków na ten sam temat po raz 827647364, to na forum jest zasada, że żadnych wątków się nie usuwa. Jedynie można je połączyć, co wydaje mi się bezsensowne, bo powstanie 100 nowych.
Chyba, że ten założony jako pierwszy zostawić w spokoju, a całą resztę "dubli" złączyć razem.

Ale czy wtedy gwaratowało by to nam, że kolejna osoba zajży najpierw do Wyszukiwarki? Niesądzę!

Nierozumiem ludzi, którzy mają pretensję (bo tak to odebrałam), za to, ze ktoś nie ma ochoty po raz 70 odpowiadać na to samo pytanie. Bo My (te które tu bywają często) musimy! Musimy odpowiadać, wyszukać, podać jak na dłoni, a w razie potrzeby moze jeszcze nakarmić i podetrzeć nosek?

Kurka trochę szacunku dla nas (tworzących to forum) i dla naszego czasu! I tu nie chodzi tylko o to, że nas to nudzi, czy nam się nie chce, lecz także o przejrzystość tego miejsca.
Bo ja nie mam siły się co dzień przedzierać przez wątki typu "Dlaczego mi odpadł żel, przecież sama wszystko idealnie zrobiłąm żelami z allegro i na budapren" lub " Ohhh ratunku moje paznokcie: mają grzybicę/startą płytkę do krwi - ale to na pewno nie wina tego, że nieumiejętnie zakłądałam tipsy sobie i znajomym, tylko dlatego, że żel/akryl niszczy paznokcie!", na które notabene odpowiedź była już kilkakrotnie podana.

Gdyby niektóre pytania były sensowne i przemyślane i osoba włożyła trochę wysiłku w sprawdzenie, czy czegoś takiego nie było, to każdy pomógłby na tyle na ile by potrafił.
I tak jest! Bo kiedy temat jest poważny lub będzie przydatny dla innych to odpowiadam i to hurtowo. Ale, gdy ktoś nie szanuje pracy dziewczyn tworzących to podforum, to mnie krew zalewa!

Poza tym tak samo jest na innych podforach. Wątki o tej samej treści się łączy, a i tak wyskakują kolejne. I tam także nie są one miło odbierane.

Także najpierw należy zacząć od siebie i zobaczyć, czy samemu jest się w porządku, a dopiero moralizować innych.


Dopisek: Pauluś myślimy praktycznie tak samo Choć nie sądzę, by nasze wywody zmieniły zdanie niektórych.
ide sprawdzić jak długo utrzymuje się ostrzeżenie
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2007-06-18 o 07:29 Powód: Dopisek
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora