Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paznokcie kobiety (ciężko)pracującej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-09, 07:55   #1
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Question

Paznokcie kobiety (ciężko)pracującej


Niejednego Nailexperta, niejedno Nailpro czytałam. Znalazłam wiele propozycji idealnych pazurków dla urzędniczki, pani domu, czy buissnesswoman. Ale tego, co mi potrzebne - nie. Ale od początku:

Mój "przypadek" jest raczej wyjątkowy: mam 21 lat i buduję swój domek. Buduję czynnie, co w praktyce oznacza, że nie tylko nadzoruję i umawiam ekipy budowlane, ale układam wełnę mineralną, podaję deski i lakieruję drewno. Oczywiście gdy nie jestem na budowie widzę się z całą masą ludzi, ot choćby biegam po urzędach. Tu następuje problem: na początku budowy stwierdziłam, że daruję sobie żelowe pazurki, bo i tak co chwila je uszkadzałam a przy tej ilości obowiązków nie mam czasu robić ich 2 razy w tygodniu -_-'.

Teraz jednak dochodzę do wniosku, że moje nędzne naturalki też są kiepskim pomysłem, bo potwornie je niszczę. I kiedy 2 dni po zejściu z placu budowy załatwiam kolejny papierek w urzędzie, wyglądają tragicznie Urzędnicy mają tendencję do traktowania mnie niezbyt poważnie (zwłaszcza na samym początku), a krótkie i bezkształtne jak u 10-latki paznokcie też swoje robią (wiadomo, że dłonie są wizytówką kobiety) - niestety, stosunkowo niedawno wyszłam z nałogu obgryzania paznokci i jeszcze je "leczę"

Reasumując: czy macie jakiś pomysł jak mogłabym zabezpieczyć pazurki przed dalszymi zniszczeniami, ale bez bardzo skomplikowanych kompozycji? Powlec naturalne żelem? A może minimalnie przedłużyć na formie (1mm za opuszki? Koniec równo z końcem opuszek?)? Moje paskudne naturalki kończą się jakieś 2mm przed końcem opuszek Myślicie, że jakiś skromny wzorek zdałby egzamin? Wszystko co wypukłe, lub o co można zahaczyć (kwiatki 3D, cyrkonie nie zalane żelem tylko wystające, bulion niezatopiony itd.) na 100% odpadają, nie zdadzą egzaminu...

Proszę, doradźcie
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując