Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-04, 18:00   #2215
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Wszędzie podają że aloes i miód przy naczynkowej odpadają
Mogłabyś podać link do strony, na której jest zamieszczona taka informacja, ponieważ nigdzie nie znalazłam takiej informacji.

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
spróbuj Nanobase lub E-45 krem, ewentualnie Diprobase
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Suri - popieram rade, ktorej Ci udzielila nikaa. Krem Nanobase (mozna
zaryzykowac okreslenie : masc) pomogl mi w bardzo krytycznym momencie.
Nie znalam tego kremu. Poradzila mi go Pani Magister w aptece.
Jest bardzo dobry; ale jest tez bardzo tlusty (mnie to nie przeszkadza).
Jednym z podstawowych skladnikow tego kremu jest parafina. Wiele
Wizazanek patrzy na nia krzywym okiem. W mojej opini Nanobase zadomowi sie w moim domu na stale, jako antidotum na wszelakie ektermalne "wydarzenia" na twarzy.
Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
jeśli mogłabym wtrącić swoje skromne zdanie, to przyznam, że nanobaza jest świetna - pomaga zregenerować moją skórę przy ostrych atakach AZS i innych podrażnieniach. to, że jest baardzo tłusta jest dla mnie zaletą - nie znika mi z twarzy po 10 s jak inne 'bazy'. trochę lżejsza, ale również natłuszczająca i osłaniająca skórę jest lipobaza. polecam oba kremy/maści.
Dziewczyny, wielkie dzięki za pomoc.

Od 5 dni stosuję "Krem półtłusty" AA Help jako maseczkę - nakładam grubą warstwę kremu, po wchłonięciu dosmarowuję i trzymam na twarzy ok. 2 godzin. Wczoraj wprowadziłam jeszcze jeden nawilżacz - "Krem sutkowy" Rossmanna i dzisiaj rano w ogóle nie łuszczyła mi się skóra . Skóra nie jest już tak bardzo zaczerwieniona, więc nie musiałam dzisiaj nakładać za dużo korektora na twarz i w końcu makijaż wyglądał dobrze .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując