Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oszuści - jedwab biosilk
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-03, 17:38   #199
Dead_Dreams
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 37
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Kupiłam na allegro (uradka_pl) jedwab Biosilk i CHI i muszę stwierdzić, że są bezczelnie roźcieńczone.! Wcześniej kupiłam u tego samego sprzedawcy tak na próbę i jedwabie były zalakowane sreberkiem, tak że musiałam męczyć się nożyczkami by je otworzyć, były gęste i nierozrobione, więc zamówiłam po raz drugi i po otworzeniu zakrętki okazało się sreberko, które miało zabezpieczać było uprzednio odczepione i położone, tak by tego nie było widać. Konsystencja biosilku okazała się straszna, jest płynny niemal jak woda i okropnie śmierdzi alkoholem , konsystencja CHI jest już troszkę bardziej gęsta od biosilku, ale różni sie od mojego poprzedniego jedwabiu, poza tym zapach jest inny, mniej intensywny.
Jestem ciekawa czy uradka_pl znowu by zwalił winę na producenta, wiadome jest, że jeśli raz sprzedaje produkt oryginalny, a raz z odczepionym zabezpieczeniem i rozrobiony z alkoholem to znaczy, że po prostu rozrabia produkt. Nie sądze by producent, gdyby tak jak mówi uradka_pl zmienił konsystencję jedwabiu, wyprodukował część produktów z odczepionym zabezpieczeniem i o innej konsystencji niż reszta, poza tym gdyby nawet dodał alkohol do produktów byłoby to odnotowane w składzie, ten człowiek tylko psuje reputację tej firmie.
Nie wystawiam negatywa, bo jak widzę komentarze uradka_pl, jest bardzo mściwy, a ponieważ również sprzedaję na allegro, 4 komentarze negatywne raczej mi się nie przydadzą.
Po za tym przestrzegam wszystkich przed uradka_pl i Susek5 (to jego drugie konto) .
Dead_Dreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując