Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 17:45   #278
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez AnnGe Pokaż wiadomość
Hmm akurat w tym przypadku poszłam na łatwiznę i kwadraciki tych kolorów powklejałam na swoje zdjęcie Podejrzewam, że nie tylko ja mam problem z określeniem, które kolory mi pasują, bo tak jest, a które noszę, bo je lubię, ale nie koniecznie muszą być dla mnie ok
Np gdyby ktoś stwierdził, że jest mi dobrze w zgniłym zielonym, lub ciemnym, szaroniebieskim, to i tak bym ich nie ubrała, bo czuję się w nich fatalnie. Nawet humor mam gorszy w takich brudnych, szarych barwach...Trudno jest na siebie patrzeć obiektywnie, a do tego wiele tych kolorów jest do siebie tak podobnych, że czasami trudno stwierdzić czy na pewno jest to kolor z tej palety, o której się myśli


Przymierzamy kolory na żywo!!!
Na komputerze to może zrobić ktoś, kto cię nie może zobaczyć na żywo. A tym masz się pod ręką i nie mierzysz!
Przymierz i poprzyglądaj się, to zaczniesz rozumieć o co chodzi. Sama się przekonasz, że to który kolor ci się podoba, a który ci pasuje to dwie sprawy, które nie muszą się łączyć.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora