Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-09-27, 10:57   #2029
Masza1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez estrella18 Pokaż wiadomość
Hej,

Proszę o poradę - kochałam się z chlopakiem w sobote wieczorem w prezerwatywie, poprawnie założonej. Po wytrysku jeszcze około minuty był we mnie i zrobił parę ruchów i gdy już wyszedł zauważył na sobie trochę wydzieliny... Nie jesteśmy pewni czy to była sperma, czy też mój śluz. Było dużo spermy w zbiorniczku, ale też trochę spermy wzdłuż całego penisa. Nie było żadnych uszkodzeń, bo sprawdziłam z wodą później.

Martwię się, że mogło się coś wydostać górą? Był to 10 dzień cyklu - raczej w niedziele zaczęły mi się dni płodne, bo zawsze wtedy mam silny ból jajnika, który trawa aż od owulacji, która teoretycznie powinna być w środę (średnia długość cyklu to 27-28 dni)

Mam tabletke 'po', ale nie wiem czy jest sens ją zażywać ? Możecie proszę doradzić?
Chetnie bym ci coś napisala, ale sama zawsze mega schizuje po prezerwatywach, nie wiem... nie potrafie im zaufać do konca chyba. Wygląda w twoim przypadku raczej na stosunek zabezpieczony...
Masza1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując