Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-17, 14:03   #65
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Powiem wam tak:
Traci się dziewictwo po raz drugi
mnie po cc ta przyjemnosc chyba ominie, a szkoda bo pierwszy raz tez nic nie czulam?
Czy pisalam juz gdzies ze jestem dziewica i mam dziecko?
A polozna tydzien po porodzie powiedziala do mnie i meza, ze mozemy juz uprawiac seks, tylko sie zabezpieczyc bo to ze karmie nie znaczy ze nie zajde
jakos sie nam jeszcze nie udalo

fizjo83, nie bede zbyt pomocna pewnie, bo ze mnie malo lecialo... mialam kupowac takie majtochy jak pieluchy ale nie zdazylam i dobrze... po cc lezalam 12 godzin, potem jak wstalam to polecialo.... az polozna wycierala podloge - bo mialam isc tylko do wc pare krokow po wyjeciu cewnika, a potem to jak sredni okres... zuzylam jedno opakowanie takich podpasek typu materac, potem mialam jedno takie tez dla kobiet po porodzie ale one juz byly ciensze i ze skrzydelkami a od tamtej pory uzywam always normal takich cienkich i jest git. Podobno po cc leci tyle samo co po sn ale nie wiem...
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora