Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-12, 16:10   #784
magdus_89
Raczkowanie
 
Avatar magdus_89
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 53
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Himee Pokaż wiadomość
Czy kwasu i serum używasz bez żadnych przerw oraz równolegle oba te kosmetyki?
Ja mam przed sobą jeszcze 5 zabiegów(czyli pewnie do końca stycznia się wyrobię) kwasem salicylowym, który wygładza powoli buzię, a potem biorę się za przebarwienia migdałem I czytając opinie takie jak twoje jestem pełna nadziei (mogłabyś wstawić jakieś zdjęcie "przed i po". Jestem ciekawa rezultatów)
Na stronie 12 wstawiłam w poście kilka zdjęć przedstawiające moje łuszczenie. Pierwsze zdjęcie pokazuje jak skóra wygląda po kilku zabiegach. Jest taka zaróżowiona i lekko zwężone pory. Zdjęcia były robione jakoś 6 miesięcy temu. Może jutro wrzucę coś bardziej aktualnego Oczywiście zawsze mi coś wyskoczy, jednak przebarwienia po "niespodziankach" szybciej znikają( niestety mam skórę bardzo podatną na przebarwienia i długo się z nimi męczę) a tonik migdałowy i serum z wit c bardzo pomagają je rozjaśniać

Zarówno tonik i serum używam jednocześnie, tzn serum codziennie rano po umyciu, odczekuje ok 10 min i nakładam podkład. Tonik używam wieczorem jako dopełnienie oczyszczenia twarzy przed snem a na noc, żeby skóra rano była ładnie nawilżona cethapil. Peelingu nie używałam jakoś od maja skończyłam na stężeniu 30% z tego co pamiętam. Kolejny zabieg mam zaplanowany na 16 grudnia ponieważ to ostatni dzień na uczelni

Zauważyłam, że jeśli nie stosuję kilka dni toniku to pojawiają się zaskórniki na nosie i brodzie buuu więc jestem uzależniona już od tego kosmetyku

Do tego używam dwa razy w tygodniu maseczki oczyszczające zazwyczaj jest to środa i sobota, a używam na zmianę : spirulina, glinka zielona, glinka multani mitti, maseczka aspirynowa ( polecam! fajnie pozbywa się zaskórników i zmniejsza pory) jako peeling

Nie mam buzi idealnej i nigdy jej mieć nie będę. Ale te specyfiki bardzo mi pomagają i mogę spokojnie patrzeć na siebie
A serum na bazie silikonu sprawia, że mój podkład trzyma się niesamowicie długo aaa zapomniałabym hi na serum nakładam jeszcze puder bambusowy , który świetnie matowi skórę przez pół dnia! Nawet po godzinnym wysiłku fizycznym moja buzia była sucha gdy z pod pach lały się kałuże ;p naprawdę polecam!

o jej ale się rozpisałam ;p
magdus_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując