Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja walka z trądzikiem! Moje spostrzeżenia i dalsze problemy...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-27, 19:57   #326
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Unhappy Dot.: Moja walka z trądzikiem! Moje spostrzeżenia i dalsze problemy...

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość

Ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wilzajacy.html ale ma glicerynę. Ale jesteś pewna, że to ona? Też kiedyś myślałam, że wszystko mnie zapycha i że to gliceryna i witamina E bo są we wszystkim. A poradziły sobie z tym peelingi i tonik - czyli to był martwy naskórek.
nie mogę tylko używać tłustych kremów pozostawiających takie rożne warstewki.

Ja tak lubię oleje, bo nie mogę używać kremu po każdym umyciu twarzy, bo jednak go czuję, a olej cały ładnie się wchłania i jest super. I przy okazji wpływa na stan cery - robiłam dwa podejścia i przy codziennym olejowaniu po jakichś 2-3 tygodniach różnica zaczyna być widoczna.

Maseczki z tołpy! Podobno genialne. Ja się wystraszyłam szczypania i zmyłam. A to jest z peelingiem enzymatycznym. W piątek powtórka.

Żel micelarny biały z niebieskimi napisami z biedronki. Za 5zł za opakowanie. Wystarcza mi chyba na 2 miesiące.

Ej a trójglicerydy to nie jest inna nazwa tłuszczu albo micela? To by mi pasowało trój - trzy reszty tłuszczowe - gliceryd z gliceryną. Czyli tłuszcz.

Edit: Ten hydrain3 ma odrobinę pochodnej parafiny. Chyba nie masz wyjścia, musisz spisać to, czego nie chcesz i iść do SuperPharmu poszukać kremu, który ma jak najmniej i jak najdalej to, co napisałaś. (Akurat tam, bo tam jest dużo wszystkiego ) A potem z niego zrezygnować i wziąć tańszy.
Tak obstawiam, bo pchają ją wszędzie a mnie wszystkie zapychają (które testowałam). Mam ten micel (po jednoczesnym stosowaniu tego micela i kremu, o którym pisałam wcześniej, ten Eva Naturia, po jakimś tygodniu skóra się pogorszyła. Wysyp zaskórników otwartych, których wcześniej nie miałam).
Z maseczek stosuję kurkumę, spirulinę i kozieradke wszystkie trzy darzę miłoscią<3 ostatnio ta ostatnia okazała się remedium na suchą skórę a użyłam jej głównie po to, by wyciągnęła na zewnątrz najbardziej uparte osobniki (gdzie również się sprawdziła)
SuperPharmu niestety nie ma u mnie w najbliższej okolicy
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując