Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Tołpa. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-23, 07:34   #85
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Tołpa

A ja sobie zaaplikowałam moją maseczkę odżywczo-regenerującą z fitohormonami. Zapach mi odpowiada, jest taki kremisto-borówkowy i nie ma żadnego przykrego chemicznego posmaku. Maseczka pięknie się wchłania, ładnie też matowi skórę (ma w sobie glinkę), bajecznie szybko zmywa. Nałożyłam 2 razy w ten weekend i stwierdzam, że buźka była po tej maseczce o.k., nic się nie zaczerwieniło, nic nie poirytowało, twarz wypoczęta, może trochę bardziej różowa niż zazwyczaj No generalnie bardzo przyjazny produkt - muszę o nim pamiętać i sobie go aplikować ze 3 razy w tygodniu (zgodnie z zaleceniem producenta). I zdecydowałam że kupię też krem z tej serii - czekam tylko na wypłatę do końca tygodnia a potem sie rozszaleję Krem, pasty do zębów (trzeba spróbować skoro tak dobrze o nich pisałyście), może coś na ciałko antycellulitowe, pooglądam sobie też mleczka i toniki ... no generalnie Tołpa tym razem będzie w moim koszyku rządzić (choć musi podzielić się miejscem z Joko, Farmoną i Ziają, no i może Daxem i troszkę Sorayą ... mówiłam że się rozszaleję, bo czekanie mi wcale nie służy, im dłużej zwlekam tym dłuższą mam listę potrzeb )
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując