Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - JOICO K-PAK VERO - opinie, rady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-19, 08:58   #14
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Pokaż wiadomość
Dzieki Kochana

Ja mieszkam w Anglii i zamawiam farby joico z tej strony:
http://www.myhairandbeauty.co.uk/bra...k-color-system

Ogladalam dzisiaj farby Joico na polskim Allegro i jestem przerazona Farba Joico kosztuje 69 zlotych!!!

Jak to jest mozliwe,ze w Angli kosztuje 7 funtów,czyli mniej wiecej 30zl !!!!
Tak zdzieraja w Polsce?

Zamowie jednak kolor light ash brown 6A i oxydant chyba 6%,nie bedzie za mocny?

A moze podpowiecie mi w jakich proporcjach sie miesza takie farby?

Morellebylabym Ci wdzieczna,gdybys napisala pare slow odnosnie olejku Joico.Wlasnie sie przymierzam sie do kupna.Ale boej sie czy nie bedzie przetluszczal wlosów,albi sie kruszyl

Pozdrawiam
Taak, zdzierają na Allegro, bo w Polsce ta farba nie jest zbyt powszechna. Ja kupowałam na Victoria Beauty i tam ceny są przyjaźniejsze. Dzięki za linka, obadamy. A co do proporcji - zwykłą mieszamy 1:1, rozjaśniającą 1:2 (jedna tuba+ podwójna porcja oksydantu).
Olejek się nie kruszy i nie przetłuszcza, w ogóle nie obciąża włosków. Zakochałam się w nim.
Woda 6% nie będzie za mocna. Nie wiem w jakim stanie są twoje włosy, ale jeśli są podniszczone i np. moćno rozjaśnione, to zwilż je, daj farbę na odrost, a przez ostatnie 5 minut farnowania masuj farbę na całości po dodaniu nieco wody. Jeśli są w dobrj kondycji i nie odbarwione to na całości zostaw farbkę dłużej.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując