Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-02, 10:51   #4712
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dzien dobry

Sweety do szarej sukienki to moszesz szalec z kolorem. A moze tropik- zewn kacik zaznaczasz granatem, potem np turkus i idziesz do zieleni czy zółci. To tak na szybko wymyslone

Ale ja wczoraj miałam dzien- tzn wieczor, normalnie plułam jadem na wszystkich a to wszystko przez to ze byłam na zakupach... a było to tak:
Idziemy z TZ w sobote na złote gody do rodziny TZ- impreza w restauracji itd i trzeba ładnie wygladac. Mam oczywiscie ilestam wyjsciowych bluzek ale same wiecie jak to jest- to wszystko juz było i nie chce kolejny raz isc w tym samym wiec wybrałam sie na zakupy.... Ja tez sie ciesze ze idzie lato które tak naprawde ma nas w d..ie i nie idzie i ja tez sie ciesze ze mozna tyle pieknych tukik, letnich sukienek, bluzeczek na ramiaczkach itd kupic ale na Boga nawet latem czasami chodzi sie na imprezy okolicznosciowe i trzeba byc eleganckim a w tym resorcie nic, null, zero, nada, no nie ma na co patrzec.
Po paru godzinach grzebania, szukania, przymierzania... apropo przymierzania. Słyszałam ze niektóre lustra w przymierzalniach optycznie wyszczuplaja... jezeli tak to ja mam zakaz wstepu na plaze, normalnie do morza mnie Greenpeace wrzuci.... matko jaka ja jestem gruba , normalnie wiem jak absurdalnie to zabrzmi ale nie zauwazyłam kiedy mi te kilogramy przybyły
No ale do meritum po paru godzinach znalazłam w koncu bluzke- jedyna która jako tako wygladała ale nie jestem nia jakos szczegolnie zachwycona- to takie własciwie kupowanie tego o jest a nie tego co sie nam podoba. Przytargałam to "cudenko" do domu i zaczełam mierzyc z zakietami- nic do niej nie pasuje...
Da sie jakos rozchorowac na zawołanie? Bo ja bym zamawiała goraczke na sobote
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora