Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 11:40   #2806
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

blond bunny Witaj moja droga mam pytanie może mi pomożesz rozwiać moje wątpliwości. Otóż gdy robiłam pasemka u mojej fryzjerki i nakładała mi farbkę lub rozjaśniacz(już sama nie wiem co to było ale na niebieska papkę to nie wyglądało) na pasemka musiałam z tym czasem siedzieć 2-2,5 godzinki na włosach gdyż moje włoski maja tendencje do wolnego rozjaśniania się.Zbliża się moje farbowanie i zakupiłam już syoss 9-5 i tak się zastanawiam co by się działo gdybym położyła ta farbkę na odrosty i trzymała bym ja nawet 2 godziny na odrostach to czy tez rozjaśni mi odrosty do zadanego ocienia czy nie ma sensu bo i tak nie da rady?Chciała bym ja wypróbować bez wstępnego podkładu. Cały czas meczy mnie to pytanie i zastanawiam się skoro siedziałam u fryzjera tak długo to czy w domu farbkami dostępnymi w drogeriach tez tak można??? Będę wdzięczna jeśli zechcesz się wypowiedzieć i rozwiać moje wątpliwości.Dziękuje bardzo
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora