Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-17, 14:00   #2811
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Cieniaska Pokaż wiadomość
Adzio a robiłaś na folie czy na czepek , bo ja z reguły siedzę ok 1 godz czyli szybko mi się rozjaśniały rozjaśniaczem ale teraz już chcę cały blondzik taki jak Twój tylko muszę znaleźć tą pierwszą farbę na podkład
Mi zawsze moja fryzjerka robiła na folie ale to było dawno temu.Gdzieś przed dwoma laty ostatni raz.Na pewno znajdziesz ta farbkę.Trzymam kciuki na pewno Ci fajnie wyjdzie tak jak Jowitce.Przy tej metodzie raczej nie można zrobić błędu.Daj koniecznie znać jak już będziesz po wszystkim.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie ma za co
Ja się tego wszystkiego uczę przyjemnościowo bo też kiedyś miałam mnóstwo wątpliwości a nikt nie chciał mi ich rozwiać...
A powiem ci, że zazdroszcze ci że dostałaś gdzieś tą farbkę 9-5 bo ja jedynie dorwałam tester i jest przepiękna śliczny biały blond zero żółci.
Jak zrobisz koniecznie daj foty.
Myślę że włoski będziesz miała mięciutkie i lśniące bo syoss jest naprawdę delikatną pielęgnującą farbą- robiłam czarną i cudo. I błysk jakiego żadna inna farba w mojej karierze nie dawała. No i bardzo trwała- już 3 tyg. od farbowania i żadnych zmian.
Kochana dostałam ta farbkę ale nie w Polsce.Jestem w Niemczech i muszę wam powiedzieć ze tu w rosmanie tez nie ma tej 9-5 wiedz to chyba standard dla rosmanow.Kupiłam ja w schlekerze,dziewczyny pisaniny ze w pl tez już jest ta drogeria.I nawet kupiłam w promocji i dostałam pelerynę do koloryzacji gratis hehe. Jeszcze się zastanawiam czy nie położę jej na podkład skandynawski.Mam jeszcze parę dni do farbowania i się zastanowię.Na pewno zdam Wam dziewczynki relacje co i jak.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora