Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-14, 12:47   #2675
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że na allegro ponownie sie pojawiły próbki podkładów lumiere

Edit:
Myślę, że dobrałam już sobie kolor podkładu, znaczy 2 kolory , to chyba lepiej od razu kupic normalne opakowanie a nie próbki?
Wiem, że polecałyście jakieś pędzle do minerałów - ja mam po jednym i chyba to za mało. Możecie rzucic linkiem do tych pędzli bardzo dobrych a niedrogich?
Może chodzi ci o pędzle sunshade minerals? Powinny być na allegro. Mam jednego FT i jestem z niego bardzo zadowolona, polecam

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

Dziewczyny, a tak w ogóle mam okropną prośbę. Czy macie może wśród znajomych kogoś komu mogłabym odsprzedać żel Epiduo? Nigdy go nie używałam. Tubka jest cała, mam pudełko, na pudełku cena, data ważności też jest. Bardzo mi na tym zależy, a u mnie nikt tego żelu nie potrzebuje.
Też mam problem z takimi rzeczami, bo leżą u mnie differin i clindacne, w ogóle nie ruszane i nie wiem co z nimi zrobić :/ Jak znajdziesz jakieś rozwiązanie to daj mi znać
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora