Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-28, 11:48   #2736
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

long repair? tez ja lubie i intense repair
poza wszystkimi walorami co robi z włosami i zapach ma cudny
LONG REPAIR powodzenia
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Asiu
Może rzeczywiście troszkę za długo,bo coś koło 50 min.
frrr
no widzisz to wina na pewno tego

ja też zmykam narazie do wieczorka

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dziewczyny skonczyl mi sie jedwab joanny, musze kupic cos b/s polecicie cos? Najlepiej cos drogeryjnego, wczoraj juz mialam w rekach jakis olejek z gliss kura chyba ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ab.html&next=1 ale reki nie dam sobie uciac, ale mial alko w skladzie wiec go odlozylam...
W sumie do prostowania mam spray chi, mam jeszcze duzy jedwab chi ale nie moge go wykonczyc, chcialabym cos nowego moze te odzywki w spray z gliss kura?

aaa i chyba wroce do brania cynku, tego od dermatolog- i tak nie ma slonca, zebym miala sie nie opalac (bo tak powiedziala dermo-ze mam uzywac filtrow przy tym cynku) a co mi tam, paznokcie rosly szybko i byly mocne

ooo moze ta kupie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1

kiedys mialam ta dwufazowa rozowa, nawet nie pamietam czy byla fajna, mialam wtedy cale wlosy w rozjasniaczu moze dlatego jej nie zapamietalam
jeszcze rzuciłam okiem na te odżywki i ta druga ma dobre opinie , ale ja nie mogę żadnej bo mam od tych bez spłukiwania efekt tłustych włosów
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora