Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-09, 13:25   #143
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niemniej_jednak Pokaż wiadomość
Oto i ona, moja grzywka o pięknej długości Proszę nie zwracać uwagi na prychola nad nosem Narazie zaczesuję ją do tyłu, za miesiąc-dwa dojdzie do siebie Najgorsze jest to, że gdyby mi ścięto tak jak chciałam, to i tak byłaby 100% naturalna, więc nijak mogę się pocieszać :P
Ech ci fryzjerzy... Chyba wydam Wielki Slownik fryzjersko-polski i polsko-fryzjerski, bo zdaje sie, ze do nich nic nie dociera A naturalne wloski sliczne

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
o rany julek śliczne te włosy własne macie.

Do tej pory nie mogę zrozumieć co nam do głowy przyszło z tymi farbami. Przecież to się powinno karać.
Bo to sie zaczyna w bardzo mlodym wieku, kiedy naturalne, sliczne dziewczyny postanawiaja "cos w sobie zmienic". Wytstarczy wejsc na metamorfozy i macki opadaja: dziewczyny w pewnym wieku koniecznie chca: rozjasniac, przyciemniac, obcinac, pasemkowac itp. U mnie bylo podobnie. Szkoda, ze nie bylam madrzejsza, ale taka postawe w sumie wpoila mi moja mama: ze kobieta elegancka to kobieta "zrobiona" Pfff, co za bzdura, teraz uwazam, ze kobieta elegancka to kobieta naturalna, ktora nie musi ukrywac swojego naturalnego piekna pod farbami, makijazami i Bog wie czym Owszem, moze to piekno delikatnie wydobyc i podkreslic, ale nie "zamalowac".

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

A ja znowu wczoraj z TŻ gadałam. Coś tam marudziłam na temat swoich włosów, on cierpliwie słuchał aż w końcu: "To się nie patrz w lustro na te włosy, daj im spokój i niech rosną!". No i racja, spokoju nie dam, bo pielęgnować je trzeba, ale jak tak na mnie nakrzyczy to mi lepiej i znowu chce mi się zapuszczać

A ja dalej będę wzdychać do Sesy -włosy mam dziś cudowne w dotyku gładkie, miękkie -siedzę i się po nich macam cały czas
Bo faceci nie podchodza do tego tematu tak emocjonalnie jak my.
Oj kusisz ta Sesa, niby postanowilam oszczedzac ale moze... ten przedostatni raz...

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
znalazłam jedni zdjęcie, gdzie w miarę dobrze widać odrost
nie wiem, ile ma dokładnie, ale coś ponad 6 cm., dawno nie mierzyłam.
padlam z wrazenia!
Zdjecie powinno miec tytul: "Oto dowod, jak naturalny kolor wlosow podkresla i wydobywa urode". Pieknie!!!

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
No a ja mam dzisiaj dzień żałowania, że obcięłam włosy. Chyba bardziej podoba mi się kolor moich rudych farbowanych pozostałości niż odrost. A mogłam rozjaśnic ciemne konce i położyć rudą henne przecież po niej włosy nie są zniszczone, lśnią....
E tam, co Ty mowisz. Ochlon i na pewno nie rob niczego na szybko. Pomysl, ze masz teraz na glowie 2 kolory, co daje jednak rozne zludzenia optyczne. Poczekaj az Ci urosna cale swoje i wtedy zdecyduj, co Ci sie bardziej podoba. Tylko sie nie lam!
__________________


Be the change you want to see in the world!

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-02-09 o 13:26
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora