Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-09, 14:02   #145
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Oj kusisz ta Sesa, niby postanowilam oszczedzac ale moze... ten przedostatni raz...
Warto -dziś nałożę drugi raz i pod folię na kilka godzin to zdam kolejną relację tylko w skalp porządnie nałożyłam i wczoraj rano spłukałam a dziś mam już przy głowie przetłuszczone ale kitka i nie widać, a końcówki w dotyku bezcenne
Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
Konwalia11, kat123 Dzięki laski. Wiem , ze macie racje, ale cięzko mi tak czasami nie gapić się w lustro, raz mysle, ze dam rade , ze moj odrost jest boski a innym razem farbowane zdają się być żywsze od szaro-mysich naturalek i mi odwala, mam ochote pójść do zielarskiego, do drogerii, do fryzjera. Ach te zmienne nastroje Już mi troche przeszło i na 100% ich nie pomaluje, nie teraz, nie po scieciu.Pewnie żałowałabym jeszcze bardziej gdybym pomalowala na rudo. Takie mam napady ze czuje sie brzydko, szaro bleeeee itp. Zwłaszcza teraz jak muszę siedzieć w domku - moje bejbi ma wiatrówkę. Motywują mnie wasze odrościki, gdyby mnie to pewnie farbowalabym dalej, bo dookola wszyscy mowia, jak to mi dobrze w platynie było(ble), jak w rudych ładnie i jak w czarnych ojojoj. Mącą mi w głowie, bo naturalek nie widzieli. Oby nikogo nie brały farboholiczne mysli, bo mozna glupote zrobic. Jak cos sie postanawia, trzeba w tym trwać. prawda?
Wytrwałości może musisz kupić sobie jakiś radosny lakier do paznokci, ciuszek albo coś?
Nie słuchaj innych i prawda -trzeba w postanowieniach trwać
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora