Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-16, 21:43   #3729
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
Żadne przegięcie, bo przecież ich nie znam. Na allegro też facet miał 2000 pozytywów kupiłam od niego telefon, a potem posypały się negatywy od ludzi bo zero kontaktu i brak towaru. I sprawa na Policji od 2 miesięcy jest.
Z takim podejściem chyba nie warto robić zakupów przez internet. Sklep istniejący parę lat, mający spore grono zadowolonych klientów (opinie choćby na Wizażu), dane firmy można sobie sprawdzić w rejestrze. Jakie jest prawdopodobieństwo, że legalnie działająca i dobrze prosperująca firma Cię okradnie? Jaki mieliby w tym interes?

Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
A to że mają ponadprzeciętną ilość zamówień no to halo? Czy ja wróżką jestem?
Przeczytałaś chociaż parę postów poza tymi o brakach? Sklep miał przerwę majówkową, a przez ten czas można było składać zamówienia (dodatkowo dali zniżkę 4%).

Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
Nie skreślam ich przecież bo mają chyba najkorzystniejsze ceny i jakoś najbardziej przejrzyście sklep wygląda no i wcześniejsze opinie też dużo znaczą - ale dla mnie jako nowego klienta to jest niepokojąca mnie wpadka i już.
Wpadka? Zdajesz sobie sprawę, że w sklepie pracują żywi ludzie, nie roboty? Eee... szkoda gadać.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując