Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-24, 14:06   #321
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: SOLARIUM pierwszy raz

Znalazlam watek,jakiego szukalam... Moze dowiem sie wszystkiego o solarium itd

Cytat:
Napisane przez lilka18 Pokaż wiadomość
jak nie chodze to mam brzydka cere widac kazde przebarwienie a jak się opale to nawet pudru przestaję używać
Mozna chodzic na solarium,jesli ma sie problemy z cera?Czy wtedy np.przebarwienia nie staja sie bardziej widoczne?Ja mam dosc wrazliwa cere...i sie boje isc,zeby potem nie zalowac...

Cytat:
Napisane przez anetkapoznan Pokaż wiadomość
samoopalaczami nie bede sie smaorowac bo nie chce wygladac jak jakies pomaranczko...
A tu sie nie zgodze,trzeba dobrac odpowiedni samoopalacz i nie bedzie pomaranczowo.No i uzywac go z umiarem!Sama stosowalam na poczatku jakies badziewne :P ale jak zobaczylam,ze robia sie plamki to przestawalam.W koncu trafilam na Kolastyne-jak dla mnie bardzo dobry,opalenizna jest rownomierna,opala,a nie koloryzuje skory.Polecam

Cytat:
Napisane przez Stokrotka17 Pokaż wiadomość
Drogie wizazystki.
Jezli juz mnie cos słoneczko "łapnie" to zawsez na czerwono i oczywiscie kolejny problem PIEGI moja zmora. Znajac mój problem jakie kosmetyki mi doradzicie i wogóle co sądzicie. Ja wolałabym nada uzywac balsamów ale trudno jest smarowac rece , dekold a juz o buźce mozna zapomniec.
Stokrotka,ja tez mam piegi,a szczegolnie w lato.Ale mi np.nie przeszkadza to,ze wyskakuja od slonca.Zeby ladnie wygladaly,byly dobrze podkreslone stosuje sie pudry rozswietlajace,z drobinkami,brazujace.
Ogolnie to mam troszke dziwna skore i cere.Bo cialo,twarz bardzo szybko i ladie sie opala,dlugo trzyma opalenizne,ale na twarzy wyskauja mi piegi



Tak poza tym...ja mam 20lat i tez nigdy nie bylam na solarium.Zastanawialam sie ostatnio,czy nie isc,ale szkoda mi mojej skory...Stosuje samoopalacz do twarzy,tak delikatnie,zeby nie byc bardzo bladą... Tylko nie moge znalezc odpowiedniego balsamu do ciala...Moglybyscie mi cos polecic??
Stostowalam Jonsons Holiday Skin,ale niestety mam od niego uczulenie jakies,zaraz swedzi mnie skora...

Napawdę mozna stosowac bezpieczniejsze srodki na opalenizne niz solarium...moim zdaniem oczywiscie .
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując